Otomotiv

2000 yılından bugüne Sektörün Öncüsü...

2000 yılından bugüne Aydın’da dünyanın önde gelen Otomobil markalarından Peugeot ile satış-servis, yedek parça yetkili bayiliğini 2800m2 kapalı alanında günümüz bayilik sisteminin gereklerini ve profesyonel anlamda müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Üstün hizmet anlayışını hedef edinerek yatırımlarını geliştirmiş ve 2014 Yılı Temmuz ayında İzmir’de Peugeot markasına ait satış, servis ve yedek parça bayiliğini devir alarak 3500m2 kapalı alanda her geçen gün kalite standartlarını yükselterek, müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

Türkiye’nin öncü sanayi şirketi Ford Otosan’da global bir otomotiv kariyer fırsatı yakalayarak Sektördeki başarısını ve kalıcılığını, müşteri odaklılık ve yaratıcılık ilkeleriyle geliştirmeye devam ederek, Ford Otosan Satış, Servis ve Yedek Parça yetkili bayiliğini almış, 2014 yılı Kasım ayında 3000m2 kapalı alanı ile Nazilli’de, 2015 yılı Nisan ayında 2500m2 kapalı alanı ile Kuşadası’nda ilkelerinden taviz vermeden müşterilerinin hizmetinde olmaya devam etmektedir.

Türkiye'nin en büyük otomotiv bayiliklerini bünyesinde barındıran otomotiv grubu!

2018 Yılında Aydın’da ve Kuşadası’nda Renault & Dacia bayiliklerini alarak otomotiv perakendesinde Türkiye'nin en büyük otomotiv bayiliklerini bünyesinde barındıran otomotiv grubu olmuştur. Aydın ilinde çok markalı bir otomotiv grup şirketi olarak Kalite Politikamız; sürekli gelişme, iyileştirme ve müşteri memnuniyeti adına; tüm hizmetlerimizle memnun Kahyaoğulları müşterileri oluşturmaktır..

Plazalarımız