Hakkımızda

Kahyaoğulları’nı Tanıyın

Kahyaoğulları oto alım-satım ticarethanesi 1983 yılında Aydın’da Sami Kahyaoğulları tarafından kurulmuştur. 1996 yılında Cihan Kahyaoğulları ile birlikte Aydın ilinde Karsan bayiliği ile kurumsal hayatına geçiş yapmıştır. 2000 yılından bugüne dünyanın önde gelen otomobil markalarından Peugeot satış, servis, yedek parça ve yetkili bayiliğini, günümüz bayilik sisteminin gereklerini ve profesyonel anlamda müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Türkiye’nin öncü sanayi şirketi Ford Otosan’da global bir otomotiv kariyer fırsatı yakalayarak Sektördeki başarısını ve kalıcılığını, müşteri odaklılık ve yaratıcılık ilkeleriyle geliştirmeye devam ederek, Ford Otosan satış, servis ve yedek parça yetkili bayiliğini almıştır. 2015 yılı Nisan ayında ilkelerinden taviz vermeden müşterilerinin hizmetinde olmaya devam etmektedir. Üstün hizmet anlayışını hedef edinerek yatırımlarını geliştirmiş ve 2017 temmuz ayında 7.000 metrekarelik Renault plazamızın satış ve servis hizmetine başlamıştır. 2022 Aralık ayı itibari ile Opel markasına ait satış, servis ve yedek parça bayiliğini de devir alarak müşterilerine güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.

Aydın ilinin Ortaklar ilçesinde 2002 yılında 35.000m2 alan üzerinde kurulmuş olan; En kaliteli zeytinlerin yetiştiği kendi yöresinin, özellikle kendi yetiştirdiği sağlıklı zeytin ağaçlarının zeytinleri kullanarak, Zeytinyağı üretmektedir. Yanı sıra toptan yağ alım-satımı ve şişeleme tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir

2000 yılında eksiksiz hizmet anlayışı ile Peugeot plaza bünyesinde A tipi acente olarak hizmetlerine başlamıştır. Ak Sigorta, Anadolu Sigorta ve Axa Sigorta ile acentelik faaliyetlerini 4 noktada hizmet veren Ford ve Peugeot Bayilerimizde sürdürmektedir.

KAHYAOĞULLARI İNŞAAT