Hakkımızda

KAHYAOĞULLARI OTOMOTİV A.Ş

Kahyaoğulları Otomotiv 1996 Yılında Sami Kahyaoğulları ve Cihan Kahyaoğulları tarafından kurulmuş ve Aydın ilinde Karsan bayiliği ile başlamıştır.
2000 yılında şirket bünyesine Aydın ili Peugeot bayiliği eklenmiştir.2000 yılından bugüne dünyanın önde gelen Otomobil markalarından Peugeot ile satış-servis, yedek parça yetkili bayiliğini 2800m2 kapalı alanında günümüz bayilik sisteminin gereklerini ve profesyonel anlamda müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak faaliyetlerini devam ettirmektedir.
2006 yılında KARSAN – POPAŞ ortaklığının sona ermesinden sonra, bayisi bulunduğumuz Karsan Markası ile 2006 yılında İzmir ve Aydın ilinde, 2009 yılında Bursa’da olmak üzere 3 ayrı ilde bayilik alarak 25 yıllık deneyimi ile faaliyetlerini sürdürmüştür.
Üstün hizmet anlayışını hedef edinerek yatırımlarını geliştirmiş ve 2014 Yılı temmuz ayında İzmir’de Peugeot markasına ait satış, servis ve yedek parça bayiliğini devir alarak 3500m2 kapalı alanda her geçen gün kalite standartlarını yükselterek, müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.
Türkiye'nin öncü sanayi şirketi Ford Otosan'da global bir otomotiv kariyer fırsatı yakalayarak Sektördeki başarısını ve kalıcılığını, müşteri odaklılık ve yaratıcılık ilkeleriyle geliştirmeye devam ederek, Ford Otosan Satış, Servis ve Yedek Parça yetkili bayiliğini almış, 2014 yılı Kasım ayında 3000m2 kapalı alanı ile Nazilli’de, 2015 yılı Nisan ayında 2500m2 kapalı alanı ile Kuşadası’nda ilkelerinden taviz vermeden müşterilerinin hizmetinde olmaya devam etmektedir.

KAHYAOĞULLARI MOTORLU ARAÇLAR A.Ş

Kahyaoğulları Motorlu Araçlar A.Ş. 2018 Yılında %100 Kahyaoğulları Otomotiv Paz.Tiz.A.Ş. iştiraki olarak kurulmuştur. 2018 Yılında Aydın’da ve Kuşadası’nda Renault & Dacia bayiliklerini alarak otomotiv perakendesinde Türkiye'nin en büyük otomotiv bayiliklerini bünyesinde barındıran otomotiv grubu olmuştur.
Aydın ilinde çok markalı bir otomotiv grup şirketi olarak Kalite Politikamız; sürekli gelişme, iyileştirme ve müşteri memnuniyeti adına; tüm hizmetlerimizle memnun Kahyaoğulları müşterileri oluşturmaktır.

Aydın ilinin Ortaklar ilçesinde 2002 yılında 35.000m2 alan üzerinde kurulmuş olan; En kaliteli zeytinlerin yetiştiği kendi yöresinin, özellikle kendi Yetiştirdiği sağlıklı zeytin ağaçlarının zeytinleri kullanarak, Zeytinyağı üretmektedir. Yanı sıra toptan yağ alım-satımı ve şişeleme tesisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir

2000 yılında eksiksiz hizmet anlayışı ile Peugeot plaza bünyesinde A tipi acente olarak hizmetlerine başlamıştır. Ak Sigorta, Anadolu Sigorta ve Axa Sigorta ile acentelik faaliyetlerini 4 noktada hizmet veren Ford ve Peugeot Bayilerimizde sürdürmektedir.

Sizi Arayalım

GÖNDER