Haberler

PEUGEOT 2.EL TOPLANTISI 10.01.2020

2019 Yılı değerlendirmesinin yapıldığı ve 2020 Yılı hedeflerinin görüşüldüğü Peugeot 2.EL toplantısına ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyduk. Başta Psa 2.EL Satış Müdürü Tulgan Ünlü olmak üzere, toplantıya katılım sağlayan tüm bayi arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Detaylar

İZMİR AMERİKAN KOLEJİ MODDS ETKİNLİĞİ

İzmir Amerikan Koleji’nde öğrenci prodüksiyonu olma özelliği ile ön plana çıkan, her yıl bir grup öğrenci tarafından yönetilen dans ve müzik etkinliği MOODS’un bu yıl 10-11 Ekim’deki etkinliğine Kahyaoğulları Otomotiv olarak katıldık. Bu süreçte Peugeot marka araçlarımız etkinlik alanında sergilendi.

Detaylar

26-28 EYLÜL NAZİLLİ BELEDİYE MEYDANI ARAÇ SERGİLEME ETKİNLİĞİ

26-28 Eylül tarihleri arasında Nazilli Belediye Meydanı’nda Kahyaoğulları A.Ş. olarak Peugeot, Ford, Renault ve Dacia markalarımız ile gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz büyük ilgi gördü. Araç sergileme alanına gelen misafirlerimize detaylı araç tanıtımı yapıldı.

Detaylar

NAZİLLİ BELEDİYESİ ARAÇ TESLİMATI

Nazilli Belediyesi Zabıta birimine alınan 5 adet Ford Courier araçları Belediye Başkan Yardımcısı Soner Yelkovan’a, Başkan Vekili Mustafa Tınas’a, Naz-Bel Müdürü Bülent Burmaoğlu’na ve Meclis Üyesi Mehmet Bingul’a teslim edilmiştir. Güzel günlerde kullanmalarını diliyoruz.

Detaylar

20-22 EYLÜL 2019 KUŞADASI SETUR MARİNA ARAÇ SERGİLEME ETKİNLİĞİ

20-22 Eylül tarihleri arasında Kuşadası Setur Marina ‘da Ford marka araç severlerin yoğun ilgisiyle araç sergileme etkinliğimizi gerçekleştirdik. Büyük ilgi gören bu etkinlikte araç özellikleri ve kampanyalar hakkında bilgi verilerek keyifli vakit geçirildi.

Detaylar

Yeni Peugeot RIFTER Ötesi yok, Dahası çok

Yeni Peugeot RIFTER Ötesi yok, Dahası çok 16 Mart Cumartesi günü aynı anda Kahyaoğulları İzmir ve Aydın Peugeot plazalarımızda gerçekleştirilen etkinlik yoğun ilgi gördü. Hem işinize hem de ailenize dair tüm ihtiyaçlarınız, eşsiz modüler yapısı ve çok yönlü kullanım olanaklarıyla yeni Peugeot Rifter’da. Dinamik tasarımı kadar güçlü ve sağlam duruşuyla da günlük yaşamın, tüm zorluklarına meydan okuyor. Ticari ve binek kullanma özellikleri ile öne çıkan yeni Peugeot RIFTER, gerek şehir içi gerek şehirler arası yolculuklarda ve gerekse küçük hafta sonu aktivitelerinde ideal yol arkadaşı olarak yolculukları keyfe dönüştürüyor. 5 ve 7 koltuklu olmak üzere iki farklı gövde uzunluğuyla üretilen yeni Peugeot RIFTER, modüler ve pratik yapısıyla, çok yönlü kullanım özellikleri sergiliyor. Peugeot tutkunları Kahyaoğulları Peugeot da yeni Peugeot RIFTER hakkında bilgilendirildiler.

Detaylar

2019 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 2 Yıldızlı Aydın Etabı

Kahyaoğulları Otomotiv A.Ş’nin sponsoru olduğu 2019 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 2 Yıldızlı Aydın Etabı’nda Erkekler kategorisinde turnuvanın birinci olan Polonya takımına ödül çeklerini; Kahyaoğulları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kahyaoğulları verdi. 19 Mayıs Plaj Voleybolu Dünya Turu'nun Aydın etabında erkeklerde Polonya, kadınlarda ise Rusya şampiyon oldu. Uluslararası Voleybol Federasyonu (FIVB) tarafından düzenlenen Plaj Voleybolu Dünya Turu, Atatürk Kent Meydanı'nda özel olarak hazırlanan sahada gerçekleştirildi.

Detaylar

8 MART 2019 DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ETKİNLİĞİMİZ

Kahyaoğulları Otomotiv olarak her gün mucizeler yaratan, her adımda dünyayı güzelleştiren kadın çalışma arkadaşlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Peugeot, Ford, Renault- Dacia plazalarımızda küçük sürprizlerle kutlandı.

Detaylar

2019 ANNELER GÜNÜ

Kahyaoğulları Otomotiv olarak bize hayat veren ve sevgisiyle dünyamızı güzelleştiren annelerimizin anneler gününü kutladık.

Detaylar

10-16 MAYIS ENGELİLER HAFTASI ETKİNLİĞİMİZ

Hayatı paylaşmak için engel yok diyerek Kahyaoğulları Otomotiv olarak 22 mayıs 2019 tarihinde Atça Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile birlikte güzel bir gün geçirdik. Rehabilitasyon merkezi müdürü Bülent Dağ bizlere eşlik etti. Öğrencilere ikramlar yapıldı. Çalışan arkadaşlarımızla beraber bu günü eğlenerek geçirdiler. Bu özel gün için Atça Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ile keyifli vakit geçirmenin mutluluğunu yaşadık.

Detaylar

Babalar Gününüz Kutlu Olsun

2019 BABALAR GÜNÜ Kahyaoğulları Otomotiv olarak aileleri için her türlü fedakarlığı üstlenen, karşılıksız sevginin simgesi olan babalarımızın babalar günü çocukları ile olan fotoğrafları hediye edilerek kutlandı.

Detaylar

12.05.2018 ADÜ - İİBF Mezuniyet Töreni

Kahyaoğulları A.Ş. Aydın Peugeot Bayimizin sponsoru olduğu, 12.05.2018 Cumartesi günü gerçekleşen Adnan Menderes Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin 2017 – 2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreninde bulunmaktan büyük onur duyduk.

Detaylar

KAHYAOĞULLARI FORD KUŞADASI 3 YAŞINDA !

Kahyaoğulları Ford Kuşadası Bayimiz, Mayıs 2015 tarihi itibariyle aktif olarak faaliyetine başlamıştır. ‘’Değerlerimize sahip çıkarak, Sürekli büyüyerek, Farklılığımızı yaşatarak, Bağlı müşteri ve çalışanlarımızla birlikte, Türkiye ‘de örnek bayi olmaya kararlıyız .’’

Detaylar

KAHYAOĞULLARI’NDAN BAYAN FUTBOLCULARA DESTEK

Kahyaoğulları A.Ş. Peugeot Aydın bayisi olarak Sponsoru olduğumuz TFF Kadınlar 3. Lig'de mücadele eden İncirliova Belediyespor Bayan Futbol Takımı'na Formalarını Aydın Peugeot Plazamızda Kahyaoğulları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kahyaoğulları ve Peugeot A.Ş. Bölge müdürü Nedim Çubukcu tarafından Kulüp Yöneticisi Ramazan Savaşan, Takım Yöneticisi Mehtap Aktemur, Takım Antrenörü Aziz Bingöl eşliğinde takım oyuncularına takdim edilmiştir. Başarılarının devamını dileriz.

Detaylar

05/05/2018 KUŞADASI UÇURTMA ŞENLİĞİ

05.05.2018 CUMARTESİ GÜNÜ KUŞADASI ADAGÖL MESİRE ALANINDA TÜM MİSAFİRLERİMİZLE BİRLİKTE BULUŞARAK KEYİFLİ BİR UÇURTMA ŞENLİĞİ GEÇİRME İMKANI BULDUK. İKRAM EŞLİĞİNDE SAAT 13:00-16:00 ARASINDA TÜM MİSAFİRLERİMİZE HEDİYEMİZ OLAN FORD UÇURTMALARIYLA BİRLİKTE UÇURTMALARIMIZI UÇURARAK, BİR YANDAN DA ARAÇLARIMIZLA İLGİLENEN MİSAFİRLERİMİZE FORD KUGA, FORD ECOSPORT VE FORD CONNECT ARAÇ MODELLERİMİZ HAKKINDA ARAÇ SUNUMU YAPILMIŞTIR.

Detaylar

14/05/18 Peugeot A.Ş. İzmir Bölgesel Toplantı

14 Mayıs Pazartesi günü Gaziemir Peugeot Plazamızda ev sahipliğini yaptığımız İzmir Bölgesel Toplantımızda ağırlamaktan onur duyduğumuz,

Detaylar

2018 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 1 Yıldızlı Aydın Etabı

Kahyaoğulları Otomotiv A.Ş’nin sponsoru olduğu 2018 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 1 Yıldızlı Aydın Etabı’nda Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Rusya’dan Bykanov/Hudyakov ikilisine madalyaları ve ödül çeklerini; Kahyaoğulları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kahyaoğulları verdi.

Detaylar

23 NİSAN KAHYAOĞULLARI FORD ÇOCUK ŞENLİĞİ

21 NİSAN 2018, CUMARTESİ GÜNÜ KAHYAOĞULLARI FORD KUŞADASI BAYİMİZDE RENKLİ KALEMLER ANAOKULU ÇOCUKLARI , VELİLERİ VE ÖĞRETMENLERİNİN KATILIMIYLA COŞKULU BİR ÇOCUK ŞENLİĞİNE EV SAHİPLİĞİ YAPMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

Detaylar

14/04/2018 KAHVALTI VE TEST SÜRÜŞÜ ETKİNLİĞİ

Kahyaoğulları Ford Kuşadası bayiimizde gerçekleşen etkinliğimiz kahvaltı organizasyonu ile başlamış olup, araç sunumu - otomatik park sistemi tanıtımı- Sync Tanıtımı ve gün boyunca test sürüşü etkinliğimiz ile devam etmiştir.

Detaylar

49. Uluslararası Atça Çilek Festivali

49.Uluslararası Sultanhisar Atça çilek festivali 08.05.2018 - 13.05.2018 tarihleri arasında gerçekleşmiştir.

Detaylar

KAHYAOĞULLARI A.Ş. 1.BAHAR ŞENLİĞİ

İzmir Peugeot Bayii, Aydın Peugeot Bayii, Kuşadası Ford Bayii, Nazilli Ford Bayii, Kahyaoğulları Sigorta ve Kahyaoğulları Zeytinyağı fabrikamızın 200 kişilik ekibi ile bahar şenliğimiz gerçekleşmiştir.

Detaylar

Ford'un yeni modelleri yoğun ilgi gördü

Avrupa ve Türkiye pazarında 50 yıl sonra satışa sunulan Ford Mustang ve Ford marka otomobiller, Kuşadası Seturn Marina’da teşhir edildi. ‘Efsane Şehrinizde’ projesi kapsamında tanıtımı yapılan otomobiller, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Detaylar

Peugeot Kahyaoğulları Tenis Turnuvası

2000 yılında tenis sporunun yaygınlaştırılması ve genç tenisçiler yetiştirmek amacı ile kurulan Aydın Tenis Kulübü, Peugeot Kahyaoğulları sponsorluğunda gerçekleşecek olan 2017 yılının ilk turnuvasını özel bir başlangıç vuruşu ile başlattı.

Detaylar

2016 BAŞKANLIK ÖDÜLÜ

Koç Holdingin Kurucusu, rahmetli Vehbi Koç’un söylediği gibi; “Para bulunur, makina satın alınır, teknoloji transfer edilir, fakat içine insan gücünü koymak en büyük değer, en büyük zorluktur. Bu değer de kolay kolay bulunmaz. “ Her geçen gün Vehbi Beyin ne kadar haklı olduğuna şahit oluyoruz

Detaylar

Milli Sporcularımız, TVF Pro Beach Tour Aydın Etabını Gümüş Madalyayla Kapadı

Aydın Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 17-21 Mayıs 2017 tarihlerinde, Aydın Atatürk kent meydanında yapılan TVF Pro Beach Tour’un ilk etabında; ülkemiz adına yarışan Buğra Eryıldız-Oksana Rusnachenko ikinci, Nursel Yaren Sencel-Aleyna Vence dördüncü, erkeklerde Sefa Urlu-Murat Giginoğlu ikinci, Hasan Hüseyin Mermer-Ali Osman Nurettin ikilisi dördüncü oldu.

Detaylar

2015 Başkanlık Ödülü

Türkiyenin en büyük ve en güçlü ailesi olan Ford Otosan’ın bir parçası olmamızda gösterdiğiniz güven, inanç ve destekleriniz, sağladığınız imkânlar ve büyümemizde, gelişmemizde, başarılarımızın sürekliliğinde her daim yanımızda olan saygıdeğer Ford Otosan Yöneticilerimize ve bizlere bu gururu yaşatan tecrübeli, kaliteli ve eğitimli iş arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim.

Detaylar