"Yeni Peugeot 508, iddialı ve modern tasarımın etkileyici bir birleşimi. Daha düşey pozisyonda konumlandırılan yenilenmiş ön ızgara ortasında bulunan Peugeot Aslanı ile bu kez çok daha güçlü ve karizmatik bir görünüm kazandı. Yeniden tasarlanan arka tampon, yeni silueti yapılandırıyor. Peugeot'nun güçlü ve modern çizgilerle yenilenen sedanı gittiği her yerde hayranlık uyandırıyor."

Yeni Peugeot 508'in direksiyonunu kavradığınız anda Peugeot'nun mükemmel yol tutuştaki uzmanlığını hemen fark edeceksiniz. Benzinli versiyonlarda Euro 6 normlarındaki 6 ileri vitesli 1.6l THP 165 hp Otomatik S&S (Stop&Start) motor bulunuyor. Güçlendirilmiş yürüyen aksam ve bu yeni motorla unutulmaz bir sürüş deneyimi sunuluyor.

Yeni Peugeot 508, statü kazandıran tasarımını kabinde de en ufak ayrıntıya kadar sergiliyor. Teknolojik sürücü bölümü renkli Head-Up Ekranı*Versiyona göre standart, opsiyonel veya mevcut değil., yalın torpido tasarımı, geri görüş kamerası*Versiyona göre standart, opsiyonel veya mevcut değil., kör nokta uyarı sistemi*Versiyona göre standart, opsiyonel veya mevcut değil., renkli navigasyon haritası*Versiyona göre standart, opsiyonel veya mevcut değil., 7’’çok fonksiyonlu dokunmatik ekranıyla sizde konfor ve güven duygusu uyandıracak.