Bipper Tepee kompakt dizaynı, manevra yeteneği ve pratik kullanımı ile orijinal bir stilin temsilcisi. Optimum boyutları sayesinde hem işte hem de ailenizle birlikte kullanabileceğiniz ekonomik bir ticari araçtır.

Yüksek dizel teknolojisine sahip 1.3 HDi motor 4 silindirli ve 1248 cc hacminde. 75 hp güç üreten bu motor 1750 d/d'de 190 Nm torka sahip. Bu motorun en önemli özelliği 1750 ila 2750 d/d arasında bu yüksek gücü koruması.

Kompakt boyutlarla tasarlanan (3.96 m uzunluk, aynalar hariç 1.68 m veya aynalar katlı halde 1.82 m genişlik) Bipper Tepee şehir hayatına tam bir uyum gösteriyor. 1.72 m veya tavan barlarıyla 1.78 m dış yüksekliği tüm kapalı otoparklara girebilecek ölçüde.

Bipper Tepee araçlarda güvenliğiniz düşünülerek ESP ve ABS standart olarak sunuluyor.

Üç bölgede toplanan kumandalar (sürücü önünde, orta konsolda ve direksiyon simidi altında) ergonomik olarak tasarlandı ve sürücüye kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynı yaklaşımın bir yansıması olarak ön konsol üzerinde konumlanan vites kolu sürüş konforunu arttırıyor.

Peugeot Bipper Tepee, 4 x 10 W gücünde dört hoparlör (iki tweeter ve iki orta woofer) üzerinden yayın yapan MP3 uyumlu ve CD çalar özellikli radyo sunuyor. *Versiyona göre standart veya yok.

Peugeot Bipper Tepee'ler, 15.000 TL Kredi 15 Ay Vade %0 Faiz fırsatıyla şimdi, Peugeot Yetkili Satıcıları'nda. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen butona tıklayın, biz sizi arayalım.

SON GÜN 30 HAZİRAN