5008’in ön yüzü ve far dizaynı Peugeot markasının yeni tasarım kodlarını taşıyor. Kaput ve ön camla beraber otomobilin aerodinamik özelliklerini iyileştiren bu dizayn anlayışı aracın yan çizgilerinde de devam ediyor.

 

 

Yeni Peugeot 5008’in 1.6 BlueHDi 120hp motoru, verimli tam otomatik şanzımanı EAT6 ile mükemmel bir uyum sergileyerek, karma tüketimin 100 km’de 4,3 L’ye kadar düşmesine, karma CO2 emisyonlarının da km başına 112g’a kadar düşürülmesine imkan tanıdı.

 

 

5008’in toplam pencere alanı 3.39 metrekare. Bu sayede aracın içerisi son derece ferah ve aydınlık. Panoramik cam tavan ise yolculukları tüm yolcular için zevkli hale getiriyor.

 

 

Savaş uçaklarının kokpitinde olduğu gibi, 5008’de de sürüş temel bilgileri gösterge panelinin önüne yerleştirilmiş şeffaf bir ekrana yansıyor. Daha güvenli bir sürüş için gerekli tüm bilgiler sürücünün gözü önünde görüntüleniyor.

 

 

5008’in kokpiti tamamen sürücünün konforuna yönelik olarak geliştirildi. Yüksek oturma konumu ve geniş ön cam, sürücünün yola hakim olmasını ve bu şekilde kendini güvende hissetmesini sağlıyor. Sedan araçlara benzer direksiyon açısı sayesinde, sürüş zevki ve araca hakimiyet benzer araçlarda olmadığı kadar yükseliyor. Kokpitin sahip olduğu ileri derecede ergonomi, konforu arttırırken sürüş yorgunluğunu geciktiriyor.

 

 

Geri görüş kamerası geri vitese takıldığında devreye giriyor ve yönlendirme çizgileri ile park etmeyi kolaylaştırıyor.

 

Peugeot 5008 1.6 tam otomatik BlueHDi dizel versiyonlarına özel 
4 Yıl Garanti
Bu fırsatı kaçırmamak için hemen butona tıklayın, biz sizi arayalım.

SON GÜN 31 TEMMUZ!