Peugeot 3008, güçlü yönlerini koruyarak tasarımını yeniledi. Şimdi, yeni ön ızgara ve LED gündüz farlarıyla çok daha dinamik.

SÜRÜŞ KEYFİNİZİ YÜKSELTİN

Peugeot 3008, güçlü yönlerini koruyarak tasarımını yeniledi. Şimdi, yeni ön ızgara ve LED gündüz farlarıyla çok daha dinamik. Segmentin en üst düzeyindeki teknolojik donanımları ve spor otomobillerle benzeşen kokpit tasarımı, heyecan dolu bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Sağlam ve dengeli Peugeot 3008 Crossover, sürüş keyfinizi yükseltiyor.


TARZINIZI GÖSTERİN

Peugeot 3008, kontrast yaratan ince teknolojik farlarıyla şimdi çok daha çekici. LED’lerle aydınlatılan koyu maskeli yeni farlar, markanın karakteristik bakışını ön plana çıkartıyor.

Geniş çamurluklar gücü temsil ederken, gövdenin heykelsi yapısı sayesinde yan bölümlerde oluşan ışık oyunları, Peugeot 3008’i kusursuz bir Crossover yapıyor.


MANZARAYA BİR DE BURADAN BAKIN

Koyu renkli 5 m2’lik geniş bir cam tavan ile donatılan Peugeot 3008 ile şimdi, her yolculuk eşsiz bir deneyim. Her manzara bambaşka bir keyif.


KENDİNİZE YER AÇIN

 

Peugeot 3008’in pratik ve akılcı üç kademeli bagajı ile yatırılabilen arka koltukları size daha fazla alan bırakıyor.

Çok sayıda yerleştirme gözü son derece pratik. Orta kol dayama ise CD’lerinizi veya 1,5 L’lik bir su şişesi yerleştirmek üzere geniş bir soğutmalı bölüm barındırıyor.


ARACINIZIN MOTORU SİZE UYUM SAĞLASIN

Peugeot 3008, yeni BlueHDi motoru ve verimli tam otomatik şanzımanı EAT6 ile size uyum sağlıyor ve sıradışı sürüş özellikleri sunuyor.