Peugeot’nun her açıdan ilham aldığı yeniden doğuş kavramını somutlaştıran Peugeot 208, arzularınızı açığa çıkarıyor ve duygularınızı harekete geçiriyor. Aracın kaslı, atletik ve geniş hacimle sofistike tarzı, markamızı canlılık çağrışımı yapan yeni bir modernliğe taşıyor.

 

 

Peugeot 208’de farklı bir sürüş deneyimi yakalayabilmeniz için iç mekanı sıfırdan yarattık. İddia ediyoruz, tamamen yeniden tasarlanmış olan sürüş konumu, size başka hiçbir araçta bulamayacağınız bir deneyim yaşatacak.

Küçük direksiyon simidi ve göz hizasında gösterge paneli ile birlikte, 208’in kullanımı çok farklı: Daha rahat, daha sezgisel ve dolayısıyla daha güvenli. 

 

 

Peugeot olarak motorlar konusunda yaptığımız teknolojik inovasyon ile 208’in yeni bir etaptan geçmesini sağladık. Mevcut motor seçeneklerinden birisinin mutlaka sizin karakterinizi yansıtacağından eminiz. 

Yeni 3 silindirli benzinli motor serisi

Bu yeni nesil motor bloğu, 82 hp güç ile referans olacak düzeyde performans seviyesi sunarken, yakıt tüketimi ve CO2 emisyonları konusunda gerçek bir ilerleme sağlıyor. 1,2L VTi versiyonu 104 g/km emisyon değerine sahip. Düşük yakıt tüketimi, düşük egzoz emisyonları ve yüksek performansın bu kadar verimli bir şekilde birleştirildiğini göremezsiniz. 

e-HDİ Stop&Start Teknolojisi

208’de bulunan hızlı, etkin, titreşimsiz ve sessiz e-HDi Stop & Start teknolojisi motoru anında durdurup yeniden çalıştırarak yakıt tüketimi ve CO2 emisyonlarını kontrol ediyor ve maksimum sürüş keyfi ile birleştiriyor. 208’de bulunan hızlı, etkin, titreşimsiz ve sessiz e-HDi Stop & Start teknolojisi kısa duraklamalarda motoru durdurup fren bırakıldığında size hissettirmeden (400 ms) yeniden çalıştırarak yakıt tüketimi ve CO2 emisyonlarında düşüş sağlıyor ve ekonomiyi maksimum sürüş keyfi ile birleştiriyor.

 

Peugeot 208'e,
%0 Faiz
ya da
Ayda 500 TL Taksit
ile sahip olun! Bu fırsatı kaçırmamak için hemen butona tıklayın, biz sizi arayalım.

SON GÜN 30 HAZİRAN!