Yükseltilmiş gösterge paneli üst versiyonlarda mavi LEDler ile çerçeveleniyor ve hiçbir benzer araçta olmayan bir yapıya bürünüyor.

2008'in tavanında versiyona göre LED ışık yolu bulunuyor, içeride hoş bir ambiyans yaratan benzersiz LED ışık yolu (PEUGEOT LED TRACK) tavanda farklı bir görüntü sergiliyor.

Cam tavan opsiyonu seçildiğinde de tavan kenarlarda mavi LED ışıklandırma ile aynı şekilde benzersiz bir ambiyans yakalanıyor.

Otomatik teknolojisi sayesinde, park etmek ya da bir yerden çıkmak artık çok kolay. Akıllı Park Assist*Opsiyonel olarak sunulmaktadır. sistemi, boş yerlerin boyutunu değerlendirerek sizi aracınızın boyutlarına uygun bir yere yönlendirebiliyor. Ultrason sensörler ve direksiyon devreye girerek park giriş ve çıkış manevralarını sizin yerinize gerçekleştiriyor. Düz vites kutusu mantığıyla hızlanma, fren, vites oranları ve debriyaj yönetimi sizin kontrolünüze bırakılıyor. Park giriş ve çıkış evrelerinde, sistem size görsel ve işitsel bilgiler sunarak manevralarınızı güvenlik altına alıyor.

Grip Control®*Grip Control sadece 1.6 e-HDi manuel vites kutusu ile sunulmaktadır. güçlendirilmiş çekiş sistemi sayesinde, Peugeot 2008 Crossover, yoldaki engelleri (kum, çamur, kar) aşmanıza yardımcı oluyor. 5 ayrı modu bulunan çekiş sistemi, Mud and Snow lastikleriyle*Çamur ve kar tipi, otomobilin her türlü yol koşulunda ilerlemesini kolaylaştırarak güven sağlıyor ve daha fazla kaçamağa olanak tanıyor.

Peugeot 2008, Stop & Start teknolojisini dizel (e-HDi) ve benzinli (e-VTi) motorlarda sunuyor. Hızlı, verimli ve sessiz yeni nesil Stop & Start sistemi, yakıt tüketimi kontrolü ile CO2 emisyonu düşüşünü birleştirme olanağı sunuyor. Motorun neredeyse anında ve titreşimsiz olarak durması ve yeniden çalışması sayesinde, kullanım keyfi maksimum seviyede.

2008'de bulunan 7" genişliğinde dokunmatik multimedya ekranı birçok fonksiyon sunuyor. Güçlü bir müzik sistemi sunan sistemde Bluetooth telefon kiti ve Bluetooth üzerinden audio streaming müzik dinlenebiliyor. Albüm kapaklarından rahatça müzikler seçilip USB girişi üzerinden istediğiniz resimler izlenebiliyor. Araçla ilgili bazı ayarların yapılması ve opsiyonel olarak alındığında navigasyon kontrolleri de sistemde sunuluyor.

Peugeot 2008 Crossover'lar Cam Tavan Hediyeli! Bu fırsatı kaçırmamak için hemen butona tıklayın, biz sizi arayalım.

SON GÜN 31 TEMMUZ!