Ford Transit Custom, verimlilik ve yük alanında standartları belirliyor, verimliliğinizi arttırıyor. Müşterileriniz üzerinde ise kuşkusuz büyük bir etki yaratacak. Bir başka deyişle, prestijli Uluslararası Yılın Ticari Aracı ödülünü tam anlamıyla hak ediyor. 
 
Transit serimizin orta büyüklükteki modeli olan Transit Custom, Otomatik Start-Stop ve Akıllı Şarj Sistemleri gibi yakıt tasarrufu sağlayan ECOnetic teknolojileri sayesinde sınıfındaki en iyi yakıt verimliliğini sunuyor. Geniş ve dayanıklı yükleme bölümüyle, özellikle bir mobil ofis gibi çalışan sürücü kokpitiyle iş gününüzü kolaylaştıracak. Orta tavan seçeneği ile sunulan 8.29 metreküplük değerle yük alanında sınıfının lideri olan Van, Kombi ya da Kombi Van modellerinden hangisini seçerseniz seçin, Ford SYNC sesle kontrol özelliği ve MP3/iPod ve telefon bağlantı sistemi gibi pek çok gelişmiş teknolojik özellikten yararlanacaksınız. 
 
Transit Custom hakkında daha fazlasını öğrenin: sürüş deneyimi, performans ve verimlilik, fayda ve maliyet, güvenlik ve emniyet, tasarım.
 
Ford Transit Custom'a en uygun indirim, kredi ve faiz imkanlarıyla sahip olmak için güncel satış kampanyamıza göz atın!
 

*Sitede kullanılan görseller, Türkiye'de satılan modellerden farklılık gösterebilir.

 

Daha fazla bilgi için: http://www.ford.com.tr/ticari-araclar/transit-custom