Peugeot Kahyaoğulları Tenis Turnuvası

2000 yılında tenis sporunun yaygınlaştırılması ve genç tenisçiler yetiştirmek amacı ile kurulan Aydın Tenis Kulübü, Peugeot Kahyaoğulları sponsorluğunda gerçekleşecek olan 2017 yılının ilk turnuvasını özel bir başlangıç vuruşu ile başlattı.

Başlangıç vuruşu organizasyonuna Aydın Tenis Kulübü başkanı Prof. Dr. Osman Nuri Aydın, Kahyaoğulları yönetim kurulu başkanı Cihan Kahyaoğulları, Genel Müdür Tümay Mesçioğlu, Peugeot Bölge Müdürü Nedim Çubukcu, Satış Müdürü Mustafa Kurt ve Aydın Tenis Kulübü üyeleri katıldılar.

Aydın Tenis Kulübü Başkanı Osman Nuri Aydın, 17 yıldır faaliyette olan kulübün asıl amacının  Aydın ve Türkiye tenisine sporcular yetiştirmek olduğunu belirterek, “ Şimdiye kadar yüzlerce sporcu yetiştirdik. Bugüne kadar birçok kurumla çalışarak turnuva düzenledik. Bu sene de Aydın Kahyaoğulları Peugeot ile ortak turnuva düzenliyoruz. Kahyaoğulları Peugeot destekleriyle gerçekleştireceğimiz bu turnuvanın tüm gelirlerini yine tenis sporuna harcayacağız. Desteklerinden dolayı sponsorumuza teşekkürlerimizi iletiyoruz” dedi.

15-30 Nisan arası gerçekleşecek olan Peugeot Kahyaoğulları Tenis Turnuvası’nda 110 yetişkin,80 çocuk sporcunu yarışacak. Turnuvada tüm kategorilerde dereceye giren sporculara özel ödüller de verilecek.

2000 yılından itibaren Aydın ve İzmir’de satış ve satış sonrası hizmetlerini başarı ile devam ettiren Peugeot Kahyaoğulları tenis turnuvası sponsorluğu ile 2017’de yılın otomobili seçilen Yeni Suv 3008 tanıtımını da gerçekleştiriyor.