Ford'un yeni modelleri yoğun ilgi gördü

Avrupa ve Türkiye pazarında 50 yıl sonra satışa sunulan Ford Mustang ve Ford marka otomobiller, Kuşadası Seturn Marina’da teşhir edildi. ‘Efsane Şehrinizde’ projesi kapsamında tanıtımı yapılan otomobiller, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
Ford’un efsanesi olarak bilinen, 50 yıl aradan sonra Avrupa ve Türkiye’de tekrar satışa sunulan Ford Mustang, Ford yetkili satıcısı Kahyaoğulları’nın Kuşadası Seturn Marina’da düzenlediği organizasyonda görücüye çıkarıldı. ‘Efsane Şehrinizde’ projesi kapsamında teşhir edilen lüks otomobiller, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. İlgililerden bilgi alan ve otomobilleri yakından inceleme fırsatı bulan vatandaşlar, araçları çok beğendiklerini ifade ettiler. Tanıtım etkinliğine Kahyaoğulları Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kahyaoğulları da katıldı.
Otomobiller ve düzenlenen etkinlik hakkında açıklamalarda bulunan Ford yetkili satıcısı, Kahyaoğulları Genel Müdürü Arif Kaya, “50 yıl sonra Avrupa ve Türkiye’de tekrar satışa sunulan Ford Mustang başta olmak üzere, Ford’un son modellerini vatandaşlarla buluşturmak için bu organizasyonu düzenledik. Otomobillere gösterilen ilgi bizi oldukça sevindirdi. Kahyaoğulları olarak en yeni modelleri vatandaşlarla buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.